295/40R22 112Y Protoura Sport XL

DAVANTI
-30%

295/40R22 112Y Protoura Sport XL

295/40R22 112Y Protoura Sport XL

10,045.00 ден

На лагер

10,045.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500341 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: