295/40ZR21 111Y Powerproof SUV XL

NOKIAN
-10%

295/40ZR21 111Y Powerproof SUV XL

295/40ZR21 111Y Powerproof SUV XL

15,453.00 ден

На лагер

15,453.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019420 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof SUV

Тежински индекс

111

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: