295/80R22.5 152/148K CXD3 CTrac HD3 M+S

CONTINENTAL

295/80R22.5 152/148K CXD3 CTrac HD3 M+S

295/80R22.5 152/148K CXD3 CTrac HD3 M+S

38,400.00 ден

На лагер

38,400.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501283 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

80

Дијаметар

R22.5

Сезона

Погонска – Кипер

Бренд

CONTINENTAL

Шара

CXD3 HD3

Додадовте производ во Вашата кошничка: