305/30R20 103Y CUP2 R CN XL

MICHELIN

305/30R20 103Y CUP2 R CN XL

305/30R20 103Y CUP2 R CN XL

52,600.00 ден

Out of stock

52,600.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501223 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

305

Профил

30

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PilotSport Cup2 R CN

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: