305/30R20 103Y PILOT SUPER SPORT XL MO

MICHELIN
-10%

305/30R20 103Y PILOT SUPER SPORT XL MO

305/30R20 103Y PILOT SUPER SPORT XL MO

25,344.00 ден

На лагер

25,344.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010071 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

305

Профил

30

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SUPER SPORT MO

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: