305/30ZR20 103Y PILOT SPORT 4S NO XL

MICHELIN

305/30ZR20 103Y PILOT SPORT 4S NO XL

305/30ZR20 103Y PILOT SPORT 4S NO XL

30,170.00 ден

Out of stock

30,170.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA014839 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

305

Профил

30

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4S

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: