305/40R20 112Y CSC5P NO XL FR

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-20%

305/40R20 112Y CSC5P NO XL FR

305/40R20 112Y CSC5P NO XL FR

20,632.00 ден

На лагер

20,632.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019381-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

305

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

112

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: