315/30R21 105Y CSC 5P ND0 XL FR

CONTINENTAL

315/30R21 105Y CSC 5P ND0 XL FR

315/30R21 105Y CSC 5P ND0 XL FR

25,440.00 ден

На лагер

25,440.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501485 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

30

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5P

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: