315/30R21 105Y PILOT SPORT 4S ND0 XL

MICHELIN
-10%

315/30R21 105Y PILOT SPORT 4S ND0 XL

315/30R21 105Y PILOT SPORT 4S ND0 XL

37,775.00 ден

На лагер

37,775.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501803 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 4S ND0

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: