315/30R21 105Y PILOTSPORT 4S AC MO1 XL

MICHELIN

315/30R21 105Y PILOTSPORT 4S AC MO1 XL

315/30R21 105Y PILOTSPORT 4S AC MO1 XL

37,210.00 ден

На лагер

37,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501502 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

30

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4S

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: