315/30R22 107V WinterContact TS860 S XL

CONTINENTAL

315/30R22 107V WinterContact TS860 S XL

315/30R22 107V WinterContact TS860 S XL

30,760.00 ден

На лагер

30,760.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023924 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

RR

C

Профил

30

WR

C

Дијаметар

R22

Noise

75B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: