315/30R22 107V XL S-WNT

PIRELLI

315/30R22 107V XL S-WNT

315/30R22 107V XL S-WNT

31,380.00 ден

На лагер

31,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502744 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

30

Дијаметар

R22

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

Scorpion Winter

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: