315/35R20 106V S954S

TOYO

315/35R20 106V S954S

315/35R20 106V S954S

18,540.00 ден

На лагер

18,540.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020816 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

106

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: