315/35R20 110V STATURE M/S XL

OUTLET 2019
GRIPMAX
-20%

315/35R20 110V STATURE M/S XL

315/35R20 110V STATURE M/S XL

9,360.00 ден

На лагер

9,360.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016234-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Outlet

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

GRIPMAX

Шара

STATURE M/S

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: