315/35R20 110V Wintoura Suv XL

OUTLET 2020
DAVANTI
-50%

315/35R20 110V Wintoura Suv XL

315/35R20 110V Wintoura Suv XL

4,480.00 ден

Out of stock

4,480.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA020590-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura SUV

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: