315/35R20 110W CSC5 SUV SSR XL

315/35R20 110W CSC5 SUV SSR XL

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

22.300 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006930 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина
Профил
Дијаметар
Сезона
Бренд
Шара
Runflat
RR
WR
Noise
Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.