315/35R21 111V r-f S-WNT(*) XL

PIRELLI
-10%

315/35R21 111V r-f S-WNT(*) XL

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

33.093 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018622 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

S-WNT

Тежински индекс

111

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.