315/35R21 111Y P ZERO (N0) XL

PIRELLI

315/35R21 111Y P ZERO (N0) XL

315/35R21 111Y P ZERO (N0) XL

30,630.00 ден

На лагер

30,630.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018073 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P Zero

Тежински индекс

111

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: