315/35R22 111V TS860S XL FR

CONTINENTAL

315/35R22 111V TS860S XL FR

315/35R22 111V TS860S XL FR

30,430.00 ден

На лагер

30,430.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505539 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

35

Дијаметар

R22

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS860S

Тежински индекс

111

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: