315/35R22 111Y P-ZERO(*)ncs XL

PIRELLI
-10%

315/35R22 111Y P-ZERO(*)ncs XL

315/35R22 111Y P-ZERO(*)ncs XL

27,594.00 ден

На лагер

27,594.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500912 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

35

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-ZERO (PZ4)

Додадовте производ во Вашата кошничка: