315/40R21 111Y CSC5 SUV MO

CONTINENTAL

315/40R21 111Y CSC5 SUV MO

315/40R21 111Y CSC5 SUV MO

22,670.00 ден

На лагер

22,670.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011032 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

111

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: