315/40R21 111Y LATSP3 MO-S AC

MICHELIN
-10%

315/40R21 111Y LATSP3 MO-S AC

315/40R21 111Y LATSP3 MO-S AC

25,263.00 ден

На лагер

25,263.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501278 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

LATSP3 MO-S AC

Тежински индекс

111

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: