315/40R21 115V FR TS850 P SUV XL

CONTINENTAL
-10%

315/40R21 115V FR TS850 P SUV XL

315/40R21 115V FR TS850 P SUV XL

26,361.00 ден

Out of stock

26,361.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA013832 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

RR

B

Профил

40

WR

B

Дијаметар

R21

Noise

75B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

115

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: