315/40R21 115W WR SUV 4 XL

NOKIAN

315/40R21 115W WR SUV 4 XL

315/40R21 115W WR SUV 4 XL

24,010.00 ден

На лагер

24,010.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016291 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

115

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: