315/70R17 121/118S Outpost AT

NOKIAN

315/70R17 121/118S Outpost AT

315/70R17 121/118S Outpost AT

18,150.00 ден

На лагер

18,150.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500845 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

70

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

Outpost AT

Додадовте производ во Вашата кошничка: