31×10.5R15 109S OPEN COUNTRY AT+

TOYO
-15%

31×10.5R15 109S OPEN COUNTRY AT+

31×10.5R15 109S OPEN COUNTRY AT+

8,185.00 ден

На лагер

8,185.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022460 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

31

Профил

10.5

Дијаметар

R15

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

109

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: