31×10.5R15 109T Terratoura A/T

DAVANTI
-40%

31×10.5R15 109T Terratoura A/T

31×10.5R15 109T Terratoura A/T

5,748.00 ден

На лагер

5,748.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021870 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

31

Профил

10.5

Дијаметар

R15

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

TERRATOURA

Тежински индекс

109

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: