325/30R21 108Y PILOT SPORT 4S XL ND0

MICHELIN
-10%

325/30R21 108Y PILOT SPORT 4S XL ND0

325/30R21 108Y PILOT SPORT 4S XL ND0

32,157.00 ден

На лагер

32,157.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022536 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

325

Профил

30

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4S

Тежински индекс

108

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: