325/30R21 108Y RXMOTION U11 XL

ROADX

325/30R21 108Y RXMOTION U11 XL

325/30R21 108Y RXMOTION U11 XL

7,850.00 ден

На лагер

7,850.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019294 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

325

Профил

30

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

108

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: