325/35R22 114W TS 860S XL FR

CONTINENTAL
-10%

325/35R22 114W TS 860S XL FR

325/35R22 114W TS 860S XL FR

29,223.00 ден

На лагер

29,223.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505412 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

325

Профил

35

Дијаметар

R22

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

114

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: