325/35R22 114Y PILOT SPORT 4 S MO1 XL

MICHELIN
-10%

325/35R22 114Y PILOT SPORT 4 S MO1 XL

325/35R22 114Y PILOT SPORT 4 S MO1 XL

34,758.00 ден

На лагер

34,758.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500570 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

325

Профил

35

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 4 S

Додадовте производ во Вашата кошничка: