325/35ZR22 110Y CSC 5P MO

CONTINENTAL

325/35ZR22 110Y CSC 5P MO

325/35ZR22 110Y CSC 5P MO

25,360.00 ден

На лагер

25,360.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010952 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

325

Профил

35

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5P

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: