325/40R22 114Y PC6 FR MO

CONTINENTAL
-10%

325/40R22 114Y PC6 FR MO

325/40R22 114Y PC6 FR MO

23,400.00 ден

На лагер

23,400.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501052 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

325

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Тежински индекс

114

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: