33?12.50R17 LT 114Q RXQUEST M/T

ROADX

33?12.50R17 LT 114Q RXQUEST M/T

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

9.780 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021117 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

33

Профил

12.5

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

ROADX

Шара

RX Quest M/T

Тежински индекс

114

Брзински индекс

Q

Runflat

0

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.