33×10.50R15 114P Open Country MTc

TOYO

33×10.50R15 114P Open Country MTc

33×10.50R15 114P Open Country MTc

12,510.00 ден

На лагер

12,510.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020831 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

33

Профил

10.5

Дијаметар

R15

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY MT

Тежински индекс

114

Брзински индекс

P

Додадовте производ во Вашата кошничка: