33X12.50R15 LT 108Q RXQUEST M/T

ROADX

33X12.50R15 LT 108Q RXQUEST M/T

33X12.50R15 LT 108Q RXQUEST M/T

9,620.00 ден

На лагер

9,620.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021116 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

33

Профил

12.5

Дијаметар

R15

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

ROADX

Шара

RX Quest M/T

Тежински индекс

108

Брзински индекс

Q

Додадовте производ во Вашата кошничка: