33×12.50R18 LT 118Q RXQUEST M/T

ROADX

33×12.50R18 LT 118Q RXQUEST M/T

33×12.50R18 LT 118Q RXQUEST M/T

10,600.00 ден

На лагер

10,600.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021118 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

33

Профил

12.5

Дијаметар

R15

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

ROADX

Шара

RX Quest M/T

Тежински индекс

118

Брзински индекс

Q

Додадовте производ во Вашата кошничка: