35×12.50R17 121P Open Country MTc

TOYO

35×12.50R17 121P Open Country MTc

35×12.50R17 121P Open Country MTc

18,600.00 ден

На лагер

18,600.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020832 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

35

Профил

12.5

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY MT

Тежински индекс

121

Брзински индекс

P

Додадовте производ во Вашата кошничка: