35×12.50R20LT 121Q RXQUEST M/T

ROADX

35×12.50R20LT 121Q RXQUEST M/T

35×12.50R20LT 121Q RXQUEST M/T

12,200.00 ден

На лагер

12,200.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021834 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

35

Профил

12.5

Дијаметар

R20

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

ROADX

Шара

RX Quest M/T

Тежински индекс

121

Брзински индекс

Q

Додадовте производ во Вашата кошничка: