LT225/75R16 115S OPAT+

TOYO

LT225/75R16 115S OPAT+

LT225/75R16 115S OPAT+

9,560.00 ден

На лагер

9,560.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023461 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

115

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: