LT235/70R16 104/101T Terratoura A/T

DAVANTI

LT235/70R16 104/101T Terratoura A/T

LT235/70R16 104/101T Terratoura A/T

7,870.00 ден

На лагер

7,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022087 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

TERRATOURA

Тежински индекс

104/101

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: