LT235/70R16 110/107S GRAB AT3

GENERAL TIRE

LT235/70R16 110/107S GRAB AT3

LT235/70R16 110/107S GRAB AT3

13,920.00 ден

На лагер

13,920.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022413 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber AT3

Додадовте производ во Вашата кошничка: