LT235/85R16 120/116Q GRABBER X3 10PR

GENERAL TIRE

LT235/85R16 120/116Q GRABBER X3 10PR

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

14.090 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016051 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

85

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber X3

Тежински индекс

120/116

Брзински индекс

Q

Runflat

0

RR

F

WR

E

Noise

73

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.