LT245/65R17 111/108T Terratoura A/T

DAVANTI

LT245/65R17 111/108T Terratoura A/T

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

8.090 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022089 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

TERRATOURA

Тежински индекс

111/108

Брзински индекс

T

Runflat

0

RR

E

WR

C

Noise

75

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.