LT245/70R16 113/110T Terratoura A/T

DAVANTI
-40%

LT245/70R16 113/110T Terratoura A/T

LT245/70R16 113/110T Terratoura A/T

5,136.00 ден

На лагер

5,136.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022090 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

TERRATOURA

Тежински индекс

113/110

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: