LT245/75R16 120/116Q CCC Winter

OUTLET 2019
CONTINENTAL

LT245/75R16 120/116Q CCC Winter

LT245/75R16 120/116Q CCC Winter

12,720.00 ден

На лагер

12,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013259-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Outlet

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiCrossContact Wi

Тежински индекс

120

Брзински индекс

Q

Додадовте производ во Вашата кошничка: