LT245/75R16 120S OPEN COUNTRY A/T+

TOYO

LT245/75R16 120S OPEN COUNTRY A/T+

LT245/75R16 120S OPEN COUNTRY A/T+

11,370.00 ден

На лагер

11,370.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022245 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

120

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: