LT265/65R17 120P Open Country MT

TOYO
-15%

LT265/65R17 120P Open Country MT

LT265/65R17 120P Open Country MT

9,469.00 ден

На лагер

9,469.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020866 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY MT

Тежински индекс

120

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: