LT265/75R16 119S OPAT+

TOYO

LT265/75R16 119S OPAT+

LT265/75R16 119S OPAT+

10,900.00 ден

На лагер

10,900.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023462 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

119

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: