LT315/75R16 121P Open Country MTc

TOYO

LT315/75R16 121P Open Country MTc

LT315/75R16 121P Open Country MTc

15,530.00 ден

На лагер

15,530.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020830 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY MT

Тежински индекс

121

Брзински индекс

P

Додадовте производ во Вашата кошничка: